Пеп ГВАРДІОЛА: «Ми пропустили, зате Уокер відбив удар Маліновського»

Наставник «Манчестер Сіті» підбив підсумки зустрічі з «Аталантою» в Лізі чемпіонів (1:1)

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував виїзну нічию з «Аталантою» (1:1) в поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.
«Футбол - це емоції. Якби ми тільки забили другий гол наприкінці першого тайму... Після перерви грали погано, куди гірше, ніж в першому таймі. Але таке інколи трапляється. Однак нам протистояла найрезультативніша команда Італії. Так, пропустили, зате Уокер відбив удар Маліновського зі штрафного.
У Лізі чемпіонів потрібно користуватися своїми шансами. Ми добре провели один тайм. А після перерви довелося несолодко, але тому є пояснення. Запитайте у будь-якої італійської команди, як грати проти «Аталанти», - сказав Гвардіола.