ВІДЕО. VAR на мобільному! Скандал в Білорусі і ноу-хау від Мілевського

На смартфоні одного з журналістів матчу в Бресті був знятий спірний епізод

У матчі 27-го туру чемпіонату Білорусі «Динамо» Брест і «Шахтар» Солігорськ зіграли внічию з рахунком 1:1.
Скандальний епізод виник на 79-й хвилині матчу. Захисник команди гостей Ігор Бурко зіграв рукою після удару динамівця Михайла Гордійчука. Гравці брестської команди на чолі з екс-форвардом київського «Динамо» і збірної України Артемом Мілевським спробували довести суддям, що потрібно призначити пенальті.
У хід навіть пішов мобільний телефон одного з журналістів, на якому був знятий епізод. Таким чином, в Білорусі могло бути винайдено ноу-хау: VAR на мобільному телефоні.
Але арбітр матчу Віктор Шімусік замість пенальті призначив лише кутовий удар. Крім того, на 89-й хвилині суддівська бригада через дуже сумнівний офсайд скасувала гол «Динамо», який міг стати переможним. Після фінального свистка фанати в Бресті скандували образи і кидали пляшки в арбітрів матчу.