Роман БЕЗУС «Приємно починати матч з перших хвилин»

Хавбек «Гента» - про перемогу над «Стандардом»

Півзахисник «Гента» Роман Безус поділився враженнями від матчу чемпіонату Бельгії проти «Стандарда» (перемога 2:1), в якому він забив гол:

«Дуже важливий тиждень для нас. Ми говорили до матчу, що він буде за 6 очок. Добре, що вдалося перемогти, потрібно продовжувати в тому ж дусі.

Мені приємно почати матч з перших хвилин на полі. Наші фанати допомогли мені, велике їм спасибі. Забив хороший гол, дуже важливий для мене і команди. Важливо продовжити серію перемог.

Думаю, ми були трохи розгубленими після пропущеного гола. Ми грали непогано, потрібно було лише проявити терпіння. Але нам вдалося забити швидкий гол на початку другого тайму і перевернути матч на свою користь. Всі зіграли трохи краще в другій половині і ми здобули перемогу.

Тепер потрібно переглянути матчі «Вольфсбурга», у них дуже хороша команда. Потрібно вірити в себе і показати хороший футбол. Зараз граю частіше і відчуваю себе набагато краще».

Олег Дідух Джерело: Трибуна