Маліновський відіграв другий тайм матчу з Кальярі, Аталанта програла

Український хавбек вийшов на заміну в перерві

Сьогодні «Атланта» в 11-му турі Серії А вдома приймала «Кальярі». Український легіонер «Аталанти» Руслан Маліновський почав матч на лавці запасних, однак вийшов на поле замість Алехандро Гомеса в перерві.

До того моменту «Аталанта» вже програвала 0:1 і грала в меншості після видалення Йосіпа Ілічіча.

Вихід Малиновського не допоміг «Аталанти» переломити хід зустрічі - домашня поразка 0:2. Сам український хавбек на 67-й хвилині отримав жовту картку.

«Кальярі» ця перемога дозволила зрівнятися з «Аталантою» в турнірній таблиці: команди ділять 4-5-е місця, маючи в активі по 21 очку.

«Аталанта» - «Кальярі» - 0:2
Голи: 0:1 - 32, автогол Пашаліч, 0:2 - 58 Оліва.

«Аталанта» - Голліні, Госенс ​​(Хатебур, 46), Толой, Джімсіті, Кастань, Ілічіч, Пашаліч, Гомес (Маліновський, 46), Фройлер, Паломіно, Муріель (Барроу, 78).

«Кальярі» - Ольсен, Клаван, Каччаторе, Лікоянніс, Пізакане, Оліва, Рог (Нандес, 71), Кастро (Іоніце, 88), Наінгголан, Жоао Педро, Сімеоне (Черрі, 84).

Попередження: Рог (15), Лікоянніс (25), Оліва (56), Маліновський (67), Толой (71).

Вилучення: Ілічіч (39).