Луїш КАШТРУ: «Фол Алана Патріка не тягнув на вилучення»

Головний тренер «Шахтаря» вважає несправедливим вилучення бразильця

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував нічию з «Олександрією» (0:0) в рамках 12-го туру УПЛ.
«Коли у команди переможна серія, всі думають, що поганого результату не буде. Ми і сьогодні чекали на перемогу, але не реалізували багато моментів. Не найкращий наш день.
В першому таймі ми грали гірше, ніж у другому. У другій половині ми домінували, а в першій - наших захисників пресингували, було складно пов'язати гру, недостатньо контролювали м'яч. У другому більше виходило показувати свою гру, ми притиснули гравців суперника до своїх воріт. Але вирішальний фактор - реалізація. Ми не реалізували 7-8 моментів, а в останні хвилини взагалі нічого не вийшло.
Коли ми випустили на поле Алана Патріка, він повинен був відповідати за останню третину поля. В нього це дуже добре виходить. Але Алан не так багато часу провів на полі. Його фол був недостатнім для вилучення», - сказав Каштру в ефірі телеканалу «Футбол 1».
Вилучення Алана Патріка
Володимир Клепач Джерело: Трибуна
По темі:

Футбол | 08 травня 2024, 01:05 0

Варрен Заїр-Емері міг вивести команду вперед, але у підсумку парижани програли 0:1