Йосип ІЛИЧИЧ: «Аталанті не варто засмучуватися»

Футболіст італійського клубу прокоментував поразку від «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів (1:5)

31-річний атакувальний півзахисник «Аталанти» і збірної Словенії з футболу Йосип Іличич вважає, що не потрібно засмучуватися поразці від «Манчестер Сіті» (1:5) в Лізі чемпіонів.
«Ми добре грали в першому таймі, але суперник дуже могутній. Він користувався кожною можливістю покарати нас. Але треба не дивитися в минуле, а думати про майбутнє.
Не варто засмучуватися. Виступ в цьому турнірі - вже досягнення для нас. Ліга чемпіонів не йде ні в яке порівняння зі внутрішнім чемпіонатом», - зазначив Іличич.
У матчі з «Манчестер Сіті» Іличич вийшов на поле у стартовому складі «Аталанти» і на 71-й хвилині зустрічі був замінений на Хатебура.