ЧС з міні-футболу. Гана – Україна – 0:8. Текстова трансляція

Слідкуйте з 04:45 за текстовою трансляцією матчу 1/8 фіналу ЧС-2019 в Австралії

У вівторок, 8 жовтня, збірна України проведе матч 1/8 фіналу чемпіонату світу 2019 з міні-футболу. В австралійському місті Перт українці зіграють проти збірної Гани. Початок гри заплановано на 04:45 ранку за київським часом. Транслювати зустріч буде телеканал Спорт 1.
Українська команда в групі C посіла друге місце з двома перемогами і однією поразкою. У першому матчі Україна переграла команду Лівану (3:0), потім програла Румунії (1:3), багаторазовому чемпіону Європи, і, нарешті, в останньому турі розгромила Нігерію (8:2).
Гана виграла свою групу D, зігравши внічию з Португалією (2:2) і обігравши Гватемалу (7:1) та Ірак (3:2). Набравши 7 очок з 9, ганці поділили перше місце, але Португалія перед плей-офф з турніру чомусь була виключена, отримавши три технічні поразки (0:5), причому офіційний сайт турніру навіть не повідомив причину. Замість португальців в 1/8 фіналу зіграє Гватемала.
Нагадаємо, через бюрократичні проблем збірна України виступає в Австралії в неповному складі. Із заявлених на турнір 22 футболістів візи отримали тільки 8 українських спортсменів. У федерації міні-футболу України вирішили дозаявити трьох гравців з місцевої команди української діаспори «Козаки Перта».
В результаті жеребкування 32 команди були розділені на 8 груп. Боротьбу в 1/8 фіналу продовжують по дві кращі команди з кожної групи, і далі гра буде йти згідно з сіткою плей-офф до фіналу. Чемпіонат світу 2021 з міні-футболу відбудеться в Києві.
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу 1/8 фіналу ЧС-2019 з міні-футболу Гана - Україна.
Збірна України: 2. Євген Заєць (Фактотум), 3. Віктор Пантелейчук (Агромат / Гріффін), 4. Євген Андрієнко (діаспора), 5. Євген Задорожний (Фактотум, граючий тренер), 6. Денис Оробченко (діаспора), 7. Андрій Хомин (Фактотум), 8. Євген Донцов, 9. Анатолій Гаєнко (діаспора), 10. Віктор Цой (Київміськбуд), 11. Євген Заєць (Альтернатива), 12. Віталій Харченко (Фактотум).