Реал відіграв 2 голи в ЛЧ вперше після матчу з Динамо в 2006 році

Мадридський клуб 13 років не міг уникнути поразки, програючи по ходу матчу в 2 і більше голів

Мадридський «Реал» звів до нічиєї матч другого туру Ліги чемпіонів проти «Брюгге» (2:2). Команді Зінедіна Зідана вдалося відігратися в другій половині зустрічі після 0:2 в першому таймі.
Таким чином, «вершкові» вперше з 2006 року відіграли в ЛЧ фору суперника мінімум в два м'ячі і уникнули при цьому поразки.
Останній раз таке траплялося в 2006 році в матчі проти київського «Динамо» (2:2), коли Роналдо в кінцівці матчу оформив дубль, знівелювавши перевагу киян (дубль Шацьких в першому таймі).
Нагадаємо, в поточному сезоні «Динамо» програло «Брюгге» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.
Володимир Клепач Джерело: Gracenote Live
По темі:

Футбол | 19 травня 2024, 20:05 9

Сезон чемпіонату Англії завершено: Арсенал обіграв Евертон, Челсі виграв у Борнмута