Стало відомо, чому Зідан замінив Куртуа в перерві

У бельгійського голкіпера було сильне запаморочення і проблеми зі шлунком

Бельгійський голкіпер мадридського «Реала» Тібо Куртуа був замінений у перерві матчу 2-го туру Ліги чемпіонів проти бельгійського «Брюгге» (2:2).
З трьох ударів по його воротах в першому таймі два перетворилися в голи, і команди пішли на перерву за рахунку 0:2 на користь бельгійців. Двічі пощастило Деннису Бонавентуре, екс-форварду луганської «Зорі», який зловив фарт і два епізоди, в яких діяв не найкращим чином, втілив в забиті голи.
Стало відомо, чому Зінедін Зідан замінив Тібо Куртуа в перерві матчу. Як повідомляє іспанська преса, у бельгійця було сильне запаморочення і проблеми з шлунком. Такий день голкіперу краще забути, відзначають журналісти AS.
Микола Степанюк Джерело: AS
По темі:

Футбол | 06 травня 2024, 03:15 0

У підопічних Юрія Максимова у разі перемоги ще збережуться шанси на бронзові нагороди