Українська тенісистка виграла матч другого кола

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№3 WTA) продовжила виступи на обов'язковому Прем'єрі в Пекіні.

У поєдинку другого кола українка обіграла Ван Яфань з Китаю (№48 WTA).

Пекін. Друге коло
Еліна Світоліна (Україна) - Ван Яфань (Китай) - 7:6(5), 7:6(1)

Перший сет вийшов дуже напруженим. Китаянка за підтримки вболівальників не хотіла віддавати ініціативу Світоліній. У свою чергу, Еліна в вирішальні моменти проявила зібраність і характер, зумівши «затягнути» сет на тай-брейку. За ідеєю, це мало було б дати нашій тенісистці перевагу на другу партію, але дві свої подачі Еліна подарувала Ван Яфань, а сама зробила тільки один брейк.

У перерві за рахунку 4:1 на користь китаянки Еліна виглядала розлюченою, тому Ендрю Бетлс не стільки підказував по грі, скільки заспокоював підопічну. Це спрацювало - подачу Ван Яфань наша тенісистка взяла легко, повернувшись в боротьбу за сет. Еліна діставала фантастичні м'ячі, що, безумовно, додавало емоцій і впевненості в діях.

За рахунку 3:4 китаянка була близькою до ще одного брейку, але в простій ситуації помилилася, а Еліна зрівняла рахунок. У підсумку, справа знову дійшла до тай-брейку, який Світоліна взяла дуже впевнено.

У третьому колі Світоліна зіграє проти Софії Кенін (№17 WTA) або Анастасії Павлюченкової (№36 WTA).

Раніше боротьбу у другому колі одиночного розряду завершила Даяна Ястремська.