China Championship: Трамп продовжив вражаючу серію

У Гуанчжоу проходить рейтинговий снукерний турнір

У китайському Гуанчжоу відбулися поєдинки 1/16 фіналу. Джадд Трамп впевнено обіграв Чжоу Юелуна (5:0). Чемпіону світу знадобилося всього 75 хвилин, щоб розібратися з суперником. Після поразки в квітні на China Open Трамп виграв чемпіонат світу і International Championship. Таким чином, в активі №1 світового рейтингу тепер 15 поспіль виграних матчів на рейтингових турнірах.

Чинний переможець China Championship, Марк Селбі, впевнено обіграв Мартіна Гоулда - 5:2. Несподівано завершився матч Нілу Робертсона і Меттью Селта. Австралієць відчув нездужання ще до матчу. Зумів взяти один фрейм, але за рахунку 1:3 на користь Селта прийняв рішення припинити боротьбу, фактично знявшись з турніру.
Напруженим видався матч Джона Хіггінса і Лі Ханя. Суперники обмінювалися виграними партіями, але дві заключний залишилися за торішнім фіналістом - 5:3 на користь Хіггінса.