Першим чвертьфіналістом чемпіонату Європи стала Німеччина

В матчі 1/8 фіналу німецькі волейболісти перемогли господарів майданчика, збірну Нідерландів

Сьогодні на чоловічому чемпіонаті Європи з волейболу проходять матчі 1/8 фіналу. У першому з них в голландському місті Апелдорн
зустрічалися збірні Нідерландів і Німеччини.
Нагадаємо, що Нідерланди були суперниками збірної України по групі D (той матч наша команда програла з рахунком 0:3).
Перші дві партії виграли німецькі волейболісти 25:17 і 25:22, і вони ж були дуже близькі до того, щоб перемогти у третьому сеті, маючи відразу кілька матчболів. Однак господарі майданчику зуміли врятуватися і вирвали перемогу в ньому 32:30.
У четвертій партії все ж сильнішою виявилася збірна Німеччини 25:23, яка і стала першим чвертьфіналістом чемпіонату Європи 2019 року.
Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
1/8 фіналу. Апелдорн (Нідерланди). 21 вересня
Німеччина - Нідерланди
3:1 (25:17, 25:22, 30:32, 25:23)
Вже зовсім скоро, в 21.30 за київським часом, свій матч 1/8 фіналу проведе збірна України. Її суперниками будуть ще одні господарі чемпіонату, бельгійці.
Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Україна - Бельгія.
Дивіться також онлайн-трансляцію поєдинку.