Коляденко завоювала срібло чемпіонату світу з вільної боротьби

Українка Ірина Коляденко у фіналі програла росіянці Інні Тражуковій

Українка Ірина Коляденко завоювала срібну медаль чемпіонату світу 2019 з вільної боротьби у ваговій категорії до 65 кг серед жінок. Змагання проходять в казахстанському Нур-Султані.
У фіналі Коляденко поступилася росіянці Інні Тражуковій з рахунком 0:13. Бронзові медалі завоювали Ван Сяоцянь з Китаю та Еліс Манолова з Азербайджану. Вчора, 18 вересня, українка виграла напружений півфінал у Форрест Молінарі з США (5:5, по дод. критерієм).
У ваговій категорії до 59 кг в сутичці за бронзу Ангеліна Лисак з України програла Баатаржавін Шоовдор з Монголії (0:8) і залишилася без медалі.
Медаль Коляденко стала третьою для української збірної на ЧС-2019. Нагадаємо, 16 вересня українець Жан Беленюк виграв золото чемпіонату світу з греко-римської боротьби, а 18 вересня Аліна Бережна завоювала срібну медаль у жінок, програвши фінал росіянці Наталії Воробйовій.