Україна перемогла Чорногорію на чемпіонаті Європи з волейболу

Наша збірна обіграла суперників в чотирьох партіях

На чоловічому чемпіонаті Європи з волейболу збірна України сьогодні провела свій третій матч у групі D. У голландському місті Роттердам підопічні Угіса Крастіньша зустрічалися з волейболистами Чорногорії. Обидві команди до цього провели по два матчі і мали по три очки. Тому для того, щоб в подальшому розраховувати на вихід з групи в плей-офф і нашій збірній, і чорногорській необхідна була тільки перемога.
Перша партія спочатку проходила рівно до рахунку 9:9, а потім суперники українців стали йти у відрив 9:12, 13:17, 16:21. Тільки опинившись на межі програшу партії, наші волейболісти зуміли додати і скоротили відставання 19:21. Але, на жаль, чорногорці взяли чотири очки поспіль 19:25 і виграли партію.
А от у другому сеті Україна заграла значно сильніше і відразу ж повела в рахунку 7:2, потім 9:3. Далі суперники зуміли трохи наблизитися 10:7, 13:10. проте наших гравців вже було не зупинити 17:10, 19:11 і 25:18.
І третю партію краще почали українці 6:3. І хоча збірна Чорногорія скоротила відставання до мінімуму 10:9, українська команда знову пішла у відрив, та ще й як 20:11. Результат сету був вирішений наперед - 25:15 на користь України.
Четвертий сет став заключним в цьому матчі. Знову українці швидко пішли вперед 4:1, 6:2, 9:6. Проте суперники не тільки зуміли зрівняти рахунок, а й вийшли вперед 9:10. Після цього команди поперемінно лідирували в рахунку, поки Україна не повела 21:17 і 25:19.
Склад збірної України в цій зустрічі був таким: Владислав Діденко (не набрав жодного очка), Олег Плотницький (17), Юрій Семенюк (16), Дмитро Вієцький (16), Ян Єрещенко (12), Дмитро Терьоменко (8), Горден Брова, Денис Фомін (обидва - ліберо) - стартовий. На заміну виходив Тимофій Полуян (0).
Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
Група D. Роттердам (Нідерланди). 16 вересня
Україна - Чорногорія
3:1 (19:25, 25:18, 25:15, 25:19)
Сьогодні в цій же групі зіграють команди Польщі і Чехії.
6. Естонія 3, 0, 3, 0, 1 - 9
Наступний матч на чемпіонаті Європи збірна України проведе в середу 18 вересня. Наша команда зіграє з Естонією.
Календар і результати всіх матчів чоловічого чемпіонату Європи 2019 року

Ігор Заржицький Sport.ua
По темі:

Волейбол | 05 травня 2024, 20:31 0

У фінальному матчі волейболісти з Тренто завдали поразки польському «Ястшембски Вегель» 3:0