Україна U-18 обіграла Північну Македонію

Підопічні Володимира Єзерського претендують на вихід у фінал міжнародного турніру

В середу юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла свій другий поєдинок у Чехії на турнірі Вацлава Єжека. Після нічиєї зі словаками (1:1) цього разу підопічним Володимира Єзерського вдалося святкувати перемогу в зустрічі з Північною Македонією - 2:1.
Уже на п'ятій хвилині синьо-жовті пропустили м'яч у свої ворота. Але під завісу першого тайму влучний постріл вдався гравцю львівських «Карпат» Денису Слюсарю. 1:1. А вирішальний гол на 80-й хвилині забив представник «Дніпра-1» Максим Волинець.
Україна (U-18) - Північна Македонія (U-18) - 2:1 (1:1)
Голи: Слюсар (45), Волинець (80) - (5).
Україна: Зновенко, Ізотов (Мащенко, 78), Кузик, Бражко, Слюсар, Тлумак, Волинець (Здирко, 90+2), Савенюк (Шуранов, 73), Коваль (Соловйов, 46), Кулалаєв, Брук.
Тепер синьо-жовті чекають завтрашнього матчу збірних Словаччини й Північної Македонії. Тільки після цієї зустрічі стане відомо, за яке місце в стиковому поєдинку зіграє команда Володимира Єзерського.
Володимир Клепач Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)