ЦСКА Софія обмірковує подачу скарги в УЄФА щодо матчу з Зорею

Болгарський клуб вже звернувся до юристів і опрацьовує питання подачі скарги в УЄФА

Софійський ЦСКА, який програв «Зорі» за сумою двох матчів (1:1, 0:1) в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи, розглядає можливість подачі скарги в УЄФА на роботу арбітрів поєдинку.
На думку болгарської сторони, на 21-й хвилині гри французька бригада арбітрів на чолі з Аморі Делрю не призначила очевидний 11-метровий штрафний удар у ворота «Зорі», а через дві хвилини розлючені болгари заробили видалення й залишок зустрічі змушені були грати в меншості.
На поточний момент ЦСКА звернувся до швейцарських юристів з питанням про те, наскільки ефективною може бути скарга для болгарського клубу. Якщо ті вважатимуть справу перспективною, то болгари готові відстоювати свої права до останнього.
Нагадаємо, після матчу головний тренер ЦСКА Любко Петрович та ряд футболістів команди заявили, що арбітр поєдинку проігнорував епізод з призначенням явного пенальті в ворота «Зорі».