Ман Сіті розгромив Вест Хем, Зінченко і Ярмоленко вийшли на заміну

Матч завершився з рахунком 4:1

Сьогодні в китайському Нанкіні «Манчестер Сіті» в рамках Premier League Asia Trophy-2019 обіграв «Вест Хем».

У матчі брали українські легіонери клубів - Олександр Зінченко та Андрій Ярмоленко. Обидва вийшли на заміну в другому таймі - на 62-й і 46-й хвилинах відповідно.

«Манчестер Сіті» - «Вест Хем» - 4:1
Голи: 0:1 - Нобл (26, з пенальті), 1:1 - Давід Сільва (34), 2:1 - Нмеча (35, з пенальті), 3:1 - Стерлінг (59), 4:1 - Стерлінг (52).

«Ман Сіті»: Браво, Даніло (Уокер, 62), Анхеліньо (Зінченко, 62), Лапорт (Стоунз, 62), Харвуд-Белліс, Родрі (Гарсія, 69), Давід Сільва (к) (Бернарду Сілва, 46) , Дойл (Гюндоган, 62), Бернабе (Сані, 46), Поведа (Стерлінг, 46), Нмеча (де Брюйне, 46).

«Вест Хем»: Роберто, Фредрікс, Діоп, Огбонна, Джонсон, Райс (Санчес, 46), Нобл (к), Вілшер (Снодграсс, 46), Лансіні, Андерсон (Ярмоленко, 46), Антоніо (Чічаріто, 46).