Легкоатлетична збірна України вийшла у фінал Європейських ігор

Командні змагання в рамках ЄІ-2019 проходять в новому матчевому форматі

Збірна України з легкої атлетики впевнено виграла гонку переслідування, а з нею і перший півфінал командних змагань в рамках Європейських ігор 2019, які проходять в Мінську.
Змагання з легкої атлетики на Європейських іграх проходять в новому командному форматі під назвою Динамічна нова атлетика (Dynamic New Athletics). У кваліфікаційному раунді 24 збірні були розділені на 4 групи, в кожній з яких змагалися представники 6 країн. Переможці кожної групи (в числі яких була і Україна), а також дві команди з тих, що посіли другі місця в своїх групах, пройшли відразу в півфінальні змагання. Тепер же збірна України впевнено вийшла у фінал командних змагань DNA.
Фінальні змагання легкоатлетичних команд відбудуться в п'ятницю, 28 червня, початок - о 18:00 за київським часом. Нагадаємо, українські легкоатлети завоювали 5 індивідуальних медалей на Європейських іграх, а також виграли груповий раунд в кваліфікаційних командних змаганнях.