Гаррі КЕЙН: «Це був просто неймовірний матч»

Нападник «Тоттенхема» підбив підсумки перемоги над «Аяксом» у півфіналі Ліги чемпіонів (3:2)

25-річний англійський форвард «Тоттенхема» Гаррі Кейн прокоментував перемогу своєї команди над «Аяксом» (3:2) у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.
«Це був просто неймовірний матч. Ми не дуже добре почали, дозволили «Аяксу» грати в свій футбол, і вони забили два м'ячі. По перерві у нас відбулася розмова. Ми сказали один одному, що у нас є 45 хвилин, щоб все змінити. Ми не турбувалися про втому, оскільки цей матч міг стати одним з останніх для нас в цьому сезоні. Коли Ян влучив у поперечину, я подумав, що це не наш вечір, але Лукас зробив його нашим», - зазначив Кейн.
Кейн пропустив останні матчі «Тоттенхема» через травму.