Френкі ДЕ ЙОНГ: «На жаль, кінець казки не вийшов щасливим»

Півзахисник «Аяксу» поділився думкою про матч проти «Тоттенхема»

Півзахисник «Аяксу» Френкі де Йонг прокоментував поразку в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів від «Тоттенхема» (2:3).

«Це третє протистояння, коли ми перемогли на виїзді, але не зуміли виграти вдома. Чесно кажучи, я не знаю, в чому причина. Ми завжди намагаємося грати однаково: вдома та на виїзді. Якби ми продовжили грати так, як грали сьогодні в першому таймі, то точно перемогли б. Періодично ми демонстрували, на що здатні. Але в другому таймі суперник доставив нам проблеми.

Думаю, всі отримали задоволення від того, що ми зробили в цій Лізі чемпіонів, це була немов казка. На жаль, кінець не вдався щасливим. Дуже прикро віддати путівку фінал в останні кілька секунд», - сказав після матчу де Йонг.