Чемпіонат світу. Гілберт і Трамп ведуть у півфіналах

В Англії тривають поєдинки 1/2 фіналу

Другу сесію півфінального матчу проти Девіда Гілберта чотириразовий чемпіон світу Джон Хіггінс почав, поступаючись у рахунку 3:5. І почав геть погано. Зрозуміло, Девід грав у свою силу, у Хіггінса були шанси в кожному з фреймів. Але він їх не використав, натомість Гілберт помилок не вибачав. Він в першому ж фреймі оформив сенчурі, виграв другий. У третьому вирвав перемогу на останньому чорному. І тільки після цього шотландець прокинувся. Він відіграв одну партію, після відновлення гри в одному фреймі зробив дві півсотенних серії, потім ще одну. 6:8 - і, здавалося, Хіггінс намацав свою гру. Однак англієць на це відповів брейком у 72 очки, після чого - знову на останньому чорному! - взяв і заключний фрейм. 10:6 - і становище Хіггінса стало майже катастрофічним.
Третя сесія почалася з півсотенної серії у виконанні Девіда. Наступний фрейм взяв Джон на останньому чорному. Причому забив його в прекрасному стилі: биток був у ближнього борту, чорний - у дального, але Хіггінс пішов на ризикований дабл, направивши прицільну кулю в ліву лузу - і не прогадав.

Після цього гравці обмінялися партіями, причому Гілберт зробив брейк у 75 очок. Тож до 15-хвилинної перерви паритет зберігся - 12:8 на користь англійця. Після паузи Хіггінс оформив сенчурі. Ця сотенна серія стала 86-ю на турнірі - стільки ж було на ЧС-2015 і ЧС-2016. Крім того, серія шотландця склала 143 очка, і це на даний момент - найвищий брейк на даному турнірі. Втім, це не збентежило його суперника - Девід відповів брейком у 91 очко: 13:9. Потім шотландець виграв партію на останньому коричневому, взяв і заключний фрейм. Тому відставання йому вдалося скоротити - 13:11 У користь Гері перед заключною сесією.
Трамп і Вілсон відновили свій поєдинок з рахунку 4:4. І відразу дли зрозуміти, що боротьба очікується запекла. Першим же ударом Гері не просто розбив піраміду, а поставив снукер, з якого суперник вийшов з другої спроби. Джадд повів серію і зупинився на позначці в 50 очок, після чого Вілсон оформив також півсотенний брейк і взяв фрейм на останньому рожевому. У наступній партії Трампу вистачило полусотенной серії для перемоги. Потім фрейм на останньому рожевому знову взяв Гері, а перед перервою Джадд зрівняв рахунок - 6:6. Після 15-хвилинної паузи Трамп вийшов в доброму гуморі і нарешті оформив свій перший в поєдинку сенчурі. Після чого взяв ще дві партії. І лише в заключній дозволив супернику подовше затриматися біля столу: Вілсон зробив брейк у 77 очок і не дозволив занадто збільшити відрив: 9:7 на користь Трампа.

4 травня вранці продовжать, а ввечері завершать свій матч Вілсон і Трамп. Вдень дограють поєдинок Гілберт і Хіггінс.

Чемпіонат світу, 1/16 фінала. 20-25 квітня.
Марк Вільямс (3) - Мартін Гоулд (29) - 10:7
Девід Гілберт (16) - Джо Перрі (18) - 10:7
Баррі Хокінс (9) - Лі Хан (28) - 10:1
Кайрен Вілсон (8) - Скотт Дональдсон (39) - 10:4
Джон Хіггінс (5) - Марк Девіс (38) - 10:7
Стюарт Бінем (12) - Грем Дотт (21) - 10:9
Шон Мерфі (13) - Ло Хунхао (92) - 10:0