КЛИМОВСЬКИЙ: «Не можу сказати, що заслужили перемогу над Карпатами»

Виконуючий обов'язки головного тренера «Олімпіка» вважає, що гра була нічийною

Виконуючий обов'язки головного тренера «Олімпіка» Ігор Климовський прокоментував перемогу своєї команди над «Карпатами».
«Я дуже радий цій перемозі. Не можу сказати, що ми її заслужили. Нічия була б більш справедливим результатом. «Карпати» виглядали дуже здорово. Вони відмінно перебудовувалися і створили нам чимало проблем.
Мені сподобалися перші 15 хвилин в нашому виконанні. Ми добре пресингували, шукали себе в атаці і змогли забити гол. А ось наступний відрізок матчу ми провалили. М'яко кажучи, нам сьогодні не все вдавалося. Але ми зробили заміни і вони спрацювали. Чи варто говорити наскільки важливі для нас ці три очки».
Нагадаємо, «Олімпік» в драматичному поєдинку зумів вирвати перемогу у «Карпат» з рахунком 3:2, програючи до 82-ї хвилини в один гол.
Наступний матч команда Ігоря Климовського проведе вдома 5 травня, а суперником стане полтавська «Ворскла».
Володимир Клепач Джерело: ФК Олімпік Донецьк