Владлен Юрченко відзначився дублем у чемпіонаті Данії

Також українець не реалізував пенальті

У 31-му турі чемпіонату Данії «Вайле», за який виступають українці Владлен Юрченко та Сергій Гринь, приймав «Орхус», програвши з рахунком 2:4. Обидва наших співвітчизника провели весь матч в складі господарів поля.

Незважаючи на те, що «Вайле» вже на 33-й хвилині залишився в меншості, «червоно-білі» завершили перший тайм на свою користь (2:1). Обидва результативні удари господарів поля завдав Юрченко.

Втім, у другому таймі «Орхус» сповна скористався чисельною перевагою і забив три голи в ворота «Вайле». У Юрченка був відмінний шанс оформити хет-трик, але на 90-й хвилині він не реалізував пенальті. Також Владлен на 87-й хвилині отримав жовту картку.

Нагадаємо, Юрченко і Гринь потрапили в символічну збірну 28-го туру чемпіонату Данії.