Массіміліано АЛЛЕГРІ: «Аякс заслужив перемогу»

Наставник «Ювентуса» підбив підсумки поразки від туринського клубу в Лізі чемпіонів (1:2)

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Алегрі прокоментував домашню поразку від «Аякса» (1:2) в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
«Аякс» заслужив перемогу, особливо в другому таймі. Їм трохи пощастило з відповідним м'ячем в першому таймі, але після перерви вони грали по-справжньому здорово.
Вважаю, що ми здорово грали в першому таймі. Шкода, що після перерви нам не вистачало терпіння, і команда дозволила «Аяксу» домінувати в середній лінії.
Я завжди кажу, що потрібно бути на піку форми, щоб вигравати Лігу чемпіонів. Останнім часом ми боролися з травмами, навіть сьогодні нам не вистачало ряду важливих гравців, тому нам було непросто вийти на пік форми.
Роналдо багато дав нам в цьому сезоні, особливо в Лізі чемпіонів. «Аякс» - прекрасна команда. Сьогодні мені немає в чому дорікнути моїм гравцям.
Я вже встиг поговорити з президентом. Залишаюся ще на рік. Вже зараз ми плануємо наш наступний сезон », - сказав Аллегрі після матчу.
Перший матч «Аякс» - «Ювентус» завершився нічиєю 1:1.