ЧС з хокею U-18. Україна почала c поразки в овертаймі

Юніорська збірна України провела стартовий матч на турнірі

Збірна України U-18, яка рік тому виграла турнір в Києві, поєдинком зі збірною Франції відкрила для себе чемпіонат світу в Дивізіоні 1 Групі A.

Французи, господарі турніру, можуть вважатися одним з фаворитів, але за два періоди зуміли закинути у ворота України лише одну шайбу. А ось у третій 20-хвилинці рахунок став рівним.

Україна U-18 реалізувала чисельну більшість і зуміла звести основний час до нічиєї. В овертаймі нашу команду підвели вилучення, і Франція зуміла забити в чисельній перевазі, вигравши 2:1.

В цілому, 1 набраний бал можна назвати позитивним стартом. У понеділок Україна зіграє з Данією.

Чемпіонат світу з хокею U-18 в Дивізіоні 1 Група A.

Україна U-18 - Франція U-18 1:2 (в овертаймі) (0: 0, 0: 1, 1: 0, 0: 1)

Шайби: 20:26 Гьер (Дьюб, Бараваджо) - 0:1, 52:02 Панченко (Ратушний, Целогородцев - більш) - 1:1, в овертаймі 1:20 Томасіна (Алла, Дьюб - більш) - 1:2

Воротарі: Сердюк - Дюкіна

Кидки: 21 - 23