Гармаш був вилучений вп'яте в кар'єрі в складі Динамо

28-річний півзахисник вкотре показав, що не вміє стримувати емоції

У поєдинку чвертьфіналу Кубка України з «Шахтарем» (1: 1, по пенальті 4: 3) Денис Гармаш заробив вилучення за дві жовті картки, отримані за хвилину. Для Гармаша, який став автором гола в ворота «гірників», це видалення стало п'ятим в складі «Динамо» у всіх турнірах і другим в матчах з «Шахтарем».

Цікаво, що пам'ятне вилучення «імені Вакса» Гармаш заробив рівно сім років тому - 7 квітня 2012 року в Донецьку. Після того вилучення Гармаш не отримував червоні картки майже шість років - до матчу з «Лаціо» в Лізі Європи.

Також в пасиві Дениса є вилучення в Лізі чемпіонів (в матчі з «Аяксом» в 2010 році). У чемпіонаті України Гармаш також вилучавоя в матчі з київським «Арсеналом» в сезоні 2011/12.

Сергій Циба Sport.ua
По темі:

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву