Вільярреал відігрався з 0:2, але не втримав перемогу над Барселоною

Команди забили у ворота по 4 голи

Надзвичайний матч видали на «Ель-Мадригалі» «Вільярреал» і «Барселона». Гості швидко повели в рахунку: Малком вивів Коутиньо на порожні ворота, і той не схибив. Потім вже сам Малком головою замкнув навіс Відаля. «Підводники» швидко відігралися за рахунок гола Чуквезе.
А в другій половині зустрічі господарі, здавалося, зробили камбек. Тер Штеген помилився і не зреагував на удар Екамбі з гострого кута - 2: 2. «Вільярреал» грав на контратаках, і дві з них завершилися голами. Спершу Морланес вивів Іборра один на один, і той не схибив. А на 80-й хвилині Касорла відправив Бакка на побачення з вратерем - 4: 2! Однак через кілька хвилин господарі залишилися в меншості: Гонсалес отримав другий «гірчичник».
Вже на 90-й хвилині Мессі чудово виконав штрафний, пробивши в дев'ятку - 3: 2. А на 4-й компенсованій хвилині Суарес в дотик добив відскік зі штрафної - 4: 4!
Каталонці залишаються на вершині турнірної таблиці з 70-ма очками, 6 квітня «Барселона» приймає «Атлетіко». У «Вільярреала» 30 балів і 17-е місце. У неділю команда їде в гості до «Бетісу».