Динамо U-19 переиграло Зарю U-19 на своей базе, хотя матч был выездным

У киевской команды голами отличились Андрей Маткевич и Дмитрий Кремчанин

У п'ятницю, 13- вересня, команда «Динамо» U-19 провела матч 6-го туру першості України серед юнацьких команд.

Підопічні Ігоря Костюка перемогли луганську «Зорю» з рахунком 2:1 завдяки голам Андрія Маткевича та Дмитрія Кремчаніна. У складі луганськоъ команди відзначився Станіслав Ярошенко. Цей матч, хоча і був виїзним для столичної команди, проходив на полі НТБ «Динамо» у Кончі-Заспі.

Пеікрішвілі заробив небезпечний стандарт поряд з півколом перед штрафним майданчиком, до м'яча підійшов Маткевич, і чудовим прицільним ударом спрямував м'яч у сітку - 1:0 на користь біло-синіх.

На останній хвилині першого тайму «Зорі» вдалося зрівняти рахунок: суперники відібрали м'яч поблизу динамівського штрафного майданчика, Бурда віддав перспективну передачу на Ярошенка, той з правого кута завдав потужного удару, з яким впорався Суркіс. Але м'яч знову відскочив до Ярошенка, і той з другої спроби таки вразив ворота киян - 1:1.

У другому таймі динамівці продовжували володіти ініціативою, й вдалося відзначитися Кремчаніну. До взяття воріт знову призвело стандартне положення, і знову воно було призначене поблизу півкола перед штрафним майданчиком. Цього разу до м'яча підійшов Кремчанін і не промахнувся, вивівши свою команду уперед чудовим ударом у кут воріт - 1:2.

Зафіксована мінімальна перемога киян з рахунком 2:1. Наступний поєдинок у юнацькій першості «Динамо» U-19 проведе вдома 20 серпня - у 7-му турі столична команда прийматиме львівський «Рух».