Черкасский ЛНЗ выиграл товарищеский матч у команды Левый Берег

На финальных минутах победу вырвала команда из города Черкассы

15 липня відбувся черговий домашній спаринг ЛНЗ, команди УПЛ. Гра проти Лівого Берега закінчилася з рахунком 2:1 на користь команди з Черкас.

«Лелеки» активно ввійшли в гру на полі суперника, відкривши рахунок вже на 4-й хвилині - забитим мʼячем відзначився Микола Когут. Господарям вдалося відновити паритет завдяки пенальті, реалізованому Віталієм Бойком.

У другому таймі і «Лівий Берег», і ЛНЗ мали шанси, щоб вийти вперед - каркас воріт рятував обидві команди. Проте на фінальних хвилинах черкащани використали стандарт і зуміли вирвати перемогу - після подачі кутового відзначився Муравський.

Наступну гру ЛНЗ грає вдома 17 липня проти Олександрії.