Володимир ШАРАН: «Претензій до гравців у мене досить багато»

Головний тренер «Олександрії» прокоментував результат зустрічі з «Олімпіком»

На післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран прокоментував матч з донецьким «Олімпіком» (1:1).

«Моя вина в тому, що я не правильно вибрав стартовий склад та тактичну схему на перший тайм. Я сподівався на опорних півзахисників, а вони, на превеликий жаль, випали з гри. І звичайно нам повезло у першому таймі, що ми не пропустили. Два такі хороші моменти були у суперника. Десь везіння було на нашому боці. У другому таймі, звичайно, перевага була на нашому боці, і створили чимало гольових моментів. Виграючи 1:0 потрібно такі матчі доводити до кінця і забувати про перший тайм. Але на превеликий жаль, навіть вдесятьох команда «Олімпіка» залишилася, а ми не змогли забити другий м'яч. Дуже важливий, щоб завершити даний поєдинок. Тому закономірний цей нічийний результат. Тому що «Олімпік» виглядав досить пристойно і багато пресингував наших захисників. Претензій до хлопців у мене досить багато, але життя продовжується. Ніякої трагедії з цього ми робити не будемо, але висновки потрібно зробити обов'язково перед матчем з «Чорноморцем».