Черкаські Мавпи програли в Данії матч Кубка Європи ФІБА

В останньому турі українська команда буде боротися лише за третє місце

«Черкаські Мавпи» програли на виїзді данському «Баккен Беарс» у матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА - 89:121.
Господарі очікувано потужно почали поєдинок. За 1:46 до кінця стартової данці вели в рахунку 29:8 за повної переваги під щитами. Та за час до кінця 10-хвилинки гості встигли набрати більше, ніж за всю чверть до того - 12 очок. Господарі ж додали ще 5, видавши в підсумку 34 очка вже на старті. При цьому перевага Баккен Беарс за підбираннями сягнула вражаючої різниці 14:3.
У подальшому українці не припускалися більше таких провалів, як у першій чверті. Та господарі й без того впевнено контролювали хід поєдинку. Їхня загальна перевага в рахунку лише зростала.
Найкращим у гостей став Брендон Янг - 25 очок. Руслан Отверченко набрав 17. Та цих зусиль було надто мало, аби суттєво вплинути на перебіг боротьби та загальний результат.
«Черкаські Мавпи» зазнали четвертої поразки в п'яти матчах. У заключному поєдинку єврокубкового сезону українці зіграють у Румунії проти «Стяуа» 21 листопада. То буде втішний поєдинок за третє місце в групі.
Кубок Європи ФІБА. Груповий етап. Тур 5
«Баккен Беарс» (Данія) - «Черкаські Мавпи» (Україна) - 121:89 (34:20, 27:22, 31:25, 29:22)