Україна розгромно поступилась Туреччині у 1/8 фіналу чемпіонату Європи

Поєдинок закінчився із рахунком 46:104

Збірна України U-20 не зуміла знайти протидію потужній грі Туреччини у першій половині. Усе розпочалось з ривка підопічних Серкана Ердогана 3:8, на який Вадим Пудзирей відреагував тайм-аутом. Але якось вплинути на хід гри нашому керманичу не вдалося: у збірної України вже у дебюті гри виникли серйозні проблеми в атаці, які відобразилися у 18% реалізації кидків з гри у стартовій чверті.
На жаль, у другій десятихвилинці перевага Туреччини лише збільшувалась. Турки домінували у трисекундній - наші суперники за половину набрали 26 очок з фарби, а центровий Берке Атар до 11 очок додав 8 підбирань, 4 з яких у чужій фарбі. Знайшов свою гру у першій половині і інший лідер суперників Мухаймін Мустафа, який вже за першу половину набрав 13 балів.
Наша команда, була у ролі наздоганяючого протягом усієї першої половини і в цілому поступилась більш габаритним туркам за усіма показниками і пропустивши за 20 хвилин гри неприпустимі 56 балів, отримала дефіцит у 35 очок ще до великої перерви.
Змінити щось у другій половині нашій команді не вдалося. Туреччина продовжувала домінувати і контролювати хід гри, довівши її до впевненої перемоги. Збірна України поступилась з рахунком 46:104 і тепер боротиметься за збереження місця у Дивізіоні А.
У першому матчі за 9-16 місця на чемпіонаті Європи команда Вадима Пудзирея зіграє проти команди, яка програє у парі Німеччина - Ісландія. У разі перемоги, команда Вадима Пудзирея зможе достроково убезпечити себе від вильоту, поразка змусить боротися далі. Турки в 1/4 фіналу гратимуть проти переможця цієї ж пари.
Чемпіонат Європи U-20. Дивізіон А. 1/8 фіналу
Хемніц, Німеччина
Туреччина U-20 - Україна U-20 - 104:46 (26:12, 30:9, 23:10, 25:15)
Україна U-20: Павло Бондаренко 7 + 4 підбирання, Войналович 5, Тиртишник 4 + 5 підбирання + 3 передачі, Горобченко 5, Дубоненко 0 - старт, Козак 6, Ягодін 6 + 3 передачі, Боднар 6, Грицак 4 + 6 підбирань, Нємцу 3, Олег Бондаренко 0

Владимир Клепач Источник: Федерация баскетбола Украины