Юніорська збірна розгромила Білий Барс у спарингу

Рахунок контрольного матчу - 8:2

Сьогодні юніорська збірна команда України провела повторний контрольний поєдинок проти переможця чемпіонату України серед юніорів - команди «Білий Барс», яка була підсилена рядом гравців, що знаходяться на перегляді.
На відміну від першого поєдинку, в якому «барси» перемогли з рахунком 3:2, у звітному матчі підопічні Олега Ігнатьєва володіли повною ігровою та територіальною перевагою.
Ще у першому періоді синьо-жовті відзначилися тричі, а у другому періоді ще п'ять разів запалювали червоне світло за воротами Кирила Кучера. Одну із шайб у складі «збірників» закинув Гліб Кривошапкін, який пропустив перший матч через хворобу.
В той же час Кирило Гордійчук та Давид Іващенко залишили розташування збірної. Таким чином, на зборах залишилось 25 спортсменів, 22 з яких потраплять до фінальної заявки для участі в чемпіонаті світу.
Україна U18 - «Білий Барс» - 8:2 (3:0; 5:0; 0:2)
9 квітня 2018 року, 14:00. Арена «Термінал».
Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов
Україна U18: Сердюк. Кругляков - Будько, Бабчук - Логач, Васильєв - Грицюк, Ланін - Євтухов. Переунько - Кривошапкін - Матейченко, Даниленко - Морозов - Халін, Целогородцев - Садовіков - Дуюн, Середницький - Архипенко - Сиротенко, Пономаренко.
Білий Барс: Кучер. Воронін - Савченко, Герцик - Гребенник, Собко - Татарін, Нетеса - Ведмедєв. Разумов - Панченко - Арабов, грабовецький - Андрощук - Бородай, Панов - Дурдиєв - Гуменюк, Ромахін - Найдьонов - Зик.
Голи: 1:0. Халін (Логач, Даниленко - більш.), 2:0. Целогородцев (менш.), 3:0. Пересунько, 4:0. Кривошапкін (Матейченко, Пересунько), 5:0. Даниленко (Логач, Халін), 6:0. Пересунько (Кривошапкін, Матейченко), 7:0. Халін (Даниленко, Морозов), 8:0. Кругляков (Пересунько, Матейченко), 8:1. Бородай (Татарін, Дурдиєв), 8:2. Гуменюк (більш.)