Юнацька збірна України (U-18) вдруге поступилася збірній Ірану

В кожному з таймів юні українці пропустили від іранських однолітків по три м`ячі

У повторній міжнародній товариській зустрічі з іранськими однолітками команда Віталія Одегова вдруге зазнала поразки. Протягом обох таймів господарі забили у ворота українців по три м`ячі.
Автором єдиного голу у складі юнацької збірної України став новачок збірної. На 25-й хвилині володіння суперника вразив представник академії футболу ФК «Кобра» Федір Овакимян. Тож, 6:1 на користь іранців - саме такий підсумок другого поєдинку нашої команди у Тегерані.
Іран (U-18) - Україна (U-18) - 6:1 (3:0)
Юнацька збірна України: Євгеній Козлов - Олег Негела, Петро Сенюк, Владислав Завертаний, Мар`ян Масевич - Володимир Гнатковський, Денис Бланк, Едуард Нагорний, Ігор Головльов, Данило Белан, Євгеній Кукалев, Федір Овакимян.
Гол у складі юнацької збірної України: Федір Овакимян, 25.
Додамо, що цим матчем підопічні Віталія Одегова завершують черговий цикл підготовки до відбіркового етапу чемпіонату Європи. Вже в четвер українська делегація прибуде до Борисполя.