Сборная Украины U-19 взяла верх над Израилем

Украинцы удачно начали выступления на мемориальном турнире Стевана Вилотича

Юнацька збірна команда України серед гравців 1998 року народження розпочала свої виступи на традиційному меморіальному турнірі Стевана Вілотіча у Сербії. Команда Володимира Циткіна здобула вольову перемогу у поєдинку із командою Ізраїлю - 2:1.

Хоча дебют матчу склався невдало для наших хлопців, вже на п'ятій хвилині ізраїльська збірна реалізувала свою буквально першу гольову нагоду. Але пропущений м'яч лише завів «синьо-жовтих», яким вистачило усього п'ять хвилин, аби відновити паритет у зустрічі - відзначився Топалов.

Українські юнаки мали більше можливостей для того, щоб вирвати перемогу у матчі. І підопічним Циткіна, у підсумку, вдалося піти з поля «зі щитом»: у середині другого тайму Топалов оформив до свого активу дубль.

Вже 3-го вересня на збірну 19-річних чекає наступна турнірна зустріч із командою Угорщини.