ЧУ. Дженералз обыграл Донбасс и стал лидером чемпионата

«Юность» одержала первую победу

Перед початком другого матчу між «Донбасом» та «Дженералз» на льоду з'явився чемпіонський кубок, який дістанеться найсильнішій команді за підсумками сезону.
Кубок став непоганим мотиватором для гравців і тому повторний поєдинок дві найкращі команди чемпіонату розпочали без розвідки. Гаряче біля воріт обох голкіперів було від самого дебюту зустрічі. Втім, як і у вчорашньому матчі, захист переважав над атакою.
Закидати командам спочатку вдавалося лише в нерівних складах. Спочатку Денис Петрухно потужним пострілом від синьої лінії застав зненацька Едуарда Захарченка, а потім у схожій ситуації відзначився Дмитро Толкунов. В середині другого періоду гості знову відправили шайбу у ворота киян, проте взяття воріт зараховане не було, адже за секунду до того прозвучав свисток лайнсмена, який сигналізував про положення поза грою.
Розв'язка у матчі сталася наприкінці третього періоду. Спочатку у ворота гостей було призначено штрафний кидок, який реалізував Ігор Шаманський. Цей факт засмутив воротаря донеччан Євгена Царегородцева, який за недисципліновану поведінку отримав 10-хвилинний штраф і був замінений на Євгена Напненка. Кияни скористалися тим, що Напненко не увійшов у гру і швидко закинули третю шайбу.
До завершення гри гості так і не змогли оговтатись від шоку, поступившись у підсумку 1:3.
«Дженералз» - «Донбас» - 3:1 (1:1; 0:0; 2:0)
24 жовтня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 3200 глядачів
Судді: М. Урда, І. Хохлов, О. Серебряков
Дженералз: Захарченко. Афанасьєв - Толкунов, Ден. Ісаєнко - Татаренко, Васильєв - Мельников, Вл. Андрєєв - Порупа. Кіча - Гніденко - Слюсар, І. Савченко - Шаманський - А. Дворник, І. Дворник - Алексюк - Безуглий, Коляда.
Донбас: Царегородцев (до 54:57), Напненко (54:57 - 56:39 та 58:19 - . Петрухно - Катрич, Толстушко - Ігнатенко, Таран - Скрипець, Григор'єв - Боєвих. Кочетков - Варламов - Захаров, Бабинець - Буценко - Куцевич, Чердак - Докшин - Кузьмік, Тимченко - Ромащенко - Свіщев.
Голи: 0:1. Петрухно (Варламов, Захаров, 9:34 - більш.), 1:1. Толкунов (І. Савченко, Гніденко, 15:52 - більш.), 2:1. Шаманський (54:57 - штрафний кидок), 3:1. І. Савченко (А. Дворник, 55:27)
Штраф: 8 - 24

Повторне протистояння між «Компаньйоном» та «Юністю» вийшло не менш запеклим, ніж перший матч команд.
Хокеїсти не лише продемонстрували свої хокейні вміння та навички, а й взяли участь у кількох сутичках.
Що ж до картини гри, то невеликою перевагою протягом усього матчу володіли господарі. Ця перевага відображалася на табло протягом 40 хвилин матчу. Проте у третьому періоді харків'яни зіграли ва-банк і швидко перевернули хід гри з ніг на голову. Основним заводилою гостей став Сергій Алексанян-Петрович, який і сам відзначився і партнерам допоміг це зробити.
Господарям вдалося перевести гру у овертайм, проте «Юність» таки вирвала перемогу наприкінці овертайму.
«Компаньйон» - «Юність» - 4:5 ОТ (1:1; 2:0; 1:3; 0:1)
24 жовтня 2015 року, 15:00. Льодова арена, 150 глядачів
Судді: О. Глуховський, В. Качан, В. Мельничук
Компаньйон: Петленко. Артем'єв, Горлушко, Жариков, Кобизєв, Козачук, Савицький, Татарин, Узаков. Волков, Гацанюк, Крикун, Михайлов, Орлав, Трохимчук, Храмков, Чорний, Шах, Швачка, Шиманський, Янович.
Юність: Хмель. Гасімов, Крюченко, Кузьменко, Півторак, Рогаль, Ступницький. Алексанян-Петрович, Геворкян, Гребьонкін, Колядинський, Лісін, Одноворченко, Олійник, Руденко, Семененко, Скребела.
Голи: 1:0. Горлушко (Чорний, Шах, 4:39 - більш.), 1:1. Алексанян-Петрович (8:24 - більш.), 2:1. Михайлов (Жариков, 28:19 - 5х3), 3:1. Артем'єв (Волков, 37:47), 3:2. Лісін (Алексанян-Петрович, Рогаль, 41:59), 3:3. Алексанян-Петрович (Кузьменко, Геворкян, 43:57 - більш.), 3:4. Олійник (Колядинський, Рогаль, 44:49), 4:4. Янович (Шах, 54:05 - менш.), 4:5. Олійник (64:28)