ЧУ. Кременчуг громит Рапид

Кременчуг одержал очередную разгромную победу

В 20-й День народження Антона Бойкова його команда зробила ювіляру приємний подарунок - на лопатки було покладено київський «Рапід». Причому сам Бойков відкрив рахунок у зустрічі, а у третьому періоді суттєво поповнив свій бомбардирський доробок, зробивши хет-трик. До речі, саме Антону вдалося перервати рекордну серію національного чемпіонату із 11 нереалізованих штрафних кидків.
Власно долю було вирішено ще у стартовій 20-хвилинці, коли у воротах господарів побувало п'ять шайб.
«Рапід» - ХК «Кременчук» - 1:14 (0:5; 0:1; 1:8)
16 жовтня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 150 глядачів
Судді: О. Говорун, А. Перетятько, І. Хохлов
Рапід: О. Хонін (Мандрикін, 10:46). І. Романенко - Савчук, Маслов - Ровінець, Борисов - Марченко, Ніженський. Мадера - Геращенко - Єловіков, Шапіро - Черніченко - Макоревич, Вербенко - М. Дворник - Коржилецький, Севастьянов, Вал. Андрєєв.
Кременчук: Єлісеєв. В. Романенко - Муль, Дегтярьов - Сірченко, Варивода - Жовнір, Качмар - Піддубний. Коренчук - Карпенко - Лисак, Луговий - Костюк - Бойков, Підгурський - Чернишенко - Янішевський, Комарніцкіс - Т. Гриценко - Петранговський.
Голи: 0:1. Бойков (1:17), 0:2. Коренчук (Муль, Лисак, 4:01), 0:3. Петранговський (Комарніцкіс, Т. Гриценко, 8:01), 0:4. Коренчук (Карпенко, Лисак, 8:19), 0:5. Т. Гриценко (Петранговський, Комарніцкіс, 13:10), 0:6. Чернишенко (Янішевський, Підгурський, 30:40), 1:6. Геращенко (Мадера, Єловіков, 44:00), 1:7. Коренчук (Карпенко, Лисак, 45:52 - більш.), 1:8. Луговий (Костюк, 48:16 - менш.), 1:9. Піддубний (Т. Гриценко, Петранговський, 49:41 - менш.), 1:10. Бойков (Луговий, Костюк, 51:50), 1:11. Підгурський (Янішевський, Варивода, 55:34), 1:12. Петранговський (Т. Гриценко, Бойков, 55:57), 1:13. Бойков (57:47 - штрафний кидок), 1:14. Лисак (Карпенко, Коренчук, 59:15).
Штраф: 20 - 4