Женская сборная Украины завершила отбор на Евробаскет

Украинская команда провела заключительный матч квалификационного раунда

25 червня жіноча національна збірна України зіграла останній поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.
Чорногорія - Україна 76:70
Обидві збірні вже гарантували собі місце на чемпіонаті Європи 2015 року. Однак за перше місце в групі команди билися безкомпромісно, рахунок хитався то в один бік, то в інший. Першу чверть суперниці завершили - 19:17. У середині другої десятихвилинки завдяки влучним кидкам Зарицької, Ягупової та Мірчевої ми повели +11. Загалом цей відтинок матчу команди зіграли 2:15. Однак у наступні дві хвилини вже українки пропустили ривок господарок - 10:0. Та після вдалих атак Бережинської і Курасової наша команда пішла на велику перерву лідером - 31:36. Третю чверть виграли чорногорки - і 53:51 перед четвертою десятихвилинкою. Підопічні Вадима Чечуро до останніх секунд поєдинку змагалися за перше місце в групі і зрештою зупинилися від нього лише на відстані одного влучного 3-очкового кидка. Втім, у червні наступного року українська збірна гратиме на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Угорщині та Румунії.