Десна делает Олимпик чемпионом Первой лиги

ПФК «Александрия» уступает на своем поле черниговскому клубу

Через неспокійні події в Україні, олександрійці вперше в своїй історії проводили матч без глядачів.
Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. Перший небезпечний момент біля воріт олександрійців гості створили на 4-й хвилині, після передачі з правого флангу, Є.Чепурненко пробив з льоту, але Р.Зарубін був на місці. Наші земляки відповіли гострою атакою на 8-й хвилині. Після трьохходівки О.Іващенко - В.Грицук - О.Іващенко, останній пробив в нижній кут воріт, але воротар зіграв надійно, парирувавши важкий м'яч. Надалі гра проходила під диктовку нашої команди. Хороший момент олександрійці мали на 20-й хвилині. Після подачі А.Сухоцького з лівого флангу, О.Іващенко не встиг замкнути передачу. На 37-й хвилині сильний удар завдав А.Запорожан зі стандарту в правий від себе кут воріт, але А.Федоренко (один із кращих гравців гостей в цьому матчі) вдало парирував це м'яч.
Другий тайм олександрійці розпочали активніше, аніж наші гості. На 50-й хвилині після розіграшу стандарту, В.Грицук віддав м'яч на С.Старенького, але той пробив поряд зі стійкою. На 53-й хвилині, той же В.Грицук скинув м'яч під удар А.Запорожану, але, на жаль, Андрій пробив повз ворота. На 55 -й хвилині А.Голенков на правому фланзі обіграв В.Чуланова та П.Щедракова, віддав передачу на Є.Банаду, той зробив навіс в карний майданчик гостей, але А.Федоренко знову грає безпомилково. На 60-й хвилині удар А.Сухоцького в нижній кут - чудово зіграв воротар. На 62-й хвилині, після удару А.Шендріка, м'яч влучив в захисника і, на жаль, зрикошетив на кутовий. Хорошу нагоду для взяття воріт футболісти «Десни» мали на 75-й хвилині, після виконання стандарту. Я.Каваців пробив по воротах, але м'яч влучив у С.Басова. На 78-й хвилині, удар А.Запорожана із-за меж штрафного майданчика, вдало парирував голкіпер. На 80-й хвилині той же А.Запорожан в безпосередній близькості до штрафного майданчика порушує правила і Є.Чепурненко чудовим ударом в ліву від себе дев'ятку відкриває рахунок - 0:1. На 90+4 останній шанс зрівняти рахунок в матчі втратив А.Шендрік, який з лінії воротарського майданчика пробив головою вище воріт.