Олейник – бронзовый призер ЧМ по борьбе

Украинский борец стал третьим на турнире в Будапеште

На чемпіонаті світу з боротьби, який приймає Будапешт, скарбничка збірної України поповнилася нагородою в перший же день змагань.
Борець вільного стилю, чинний чемпіон Європи Павло Олійник (вагова категорія до 96 кг) піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани.
Стартові дві сутички з чехом Вратіславом Чотасом та болгарином Любеном Ілієвим українець виграв з однаковим рахунком - 7:0. Молдаванин Ніколай Чебан теж поступився нашому спортсмену - 2:5.
У півфіналі на Павла чекав грізний суперник, чемпіон світу Реза Яздані з Ірану, який впевнено переміг - 8:1.
Втративши шанс посперечатися за титул найсильнішого на планеті, Павло Олійник рішуче вийшов на «бронзовий» поєдинок проти грузина Дато Керашвілі, який практично нічого не зміг протиставити натиску українця - 9:2.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсмена та тренерський штаб з успішним виступом і побажав на кожних змаганнях доводити, що українська школа вільної боротьби - одна з найкращих у світі.