Ольга Волкова виборола бронзу!

Українка здобула першу в історії нашої країни медаль чемпіонату світу з фристайлу

І це сталось! Миколаївська спортсменка Ольга Волкова другий раз поспіль піднялась на п'єдестал пошани. Але цей раз - особливий - на чемпіонаті світу у Дір Веллі. Вихованка Юрія Кобельника змогла утримати переможний настрій після вдалого виступу на заключному перед чемпіонатом світу етапі Кубка світу у Калгарі, де також посіла третє місце, и вдало виконавши другий стрибок у фінальних змаганнях, принесла Україні першу в історії медаль чемпіонату світу - теж бронзову. Вітаємо, Ольга, з цим святом для тебе і всіх вболівальників!

Чемпіонкою 2011 року стала китаянка Шенг Чуанг (188.40 балів), а срібну медаль виборола її співвітчизниця Менгтао Ксю (188.23 балів), яка, до речі, повторила свій результат чемпіонату світу 2009 року. Після першої стрибка Ольга Волкова йшла на 5 місці, але другий розставив все на свої місця: українка обійшла найближчих суперниць з команди господарів - Емілі Кук та Ешлі Колдвел і з результатом 178.59 вийшла на третє місце. Друга українка Ольга Полюк посіла 8 місце у фінішному протоколі (157.33 бали).