Дзюдо: Календар на 24.07.2021: Літня олімпіада Токіо 2020

Дзюдо: розклад подій
24 липня
04:30 Жінки, суперлегка вага, 48 кг. Попередній раунд

Паула Парето - Маруша Штангар - 10:0
Фуна Тонакі - Ева Черновіцкі - 10:0
Катаріна Коста - Лі Янань - 10:0s1
Дар'я Білодід - Міліца Ніколіч - 1s2:0
Шира Рішон - Хуліа Фігероа - 10:0
Мунхбатин Уранцецег - Мері Ді Варгас 10:0
Лінь Чень-Хао - Ірина Долгова - 1s2:0s1
Дістрія Красникі - Габріела Тібана - 10:0s1

04:30 Жінки, суперлегка вага, 48 кг. 1/4 фіналу

Фуна Тонакі - Паула Парето - 10s1: 0
Дар'я Білодід - Катаріна Коста - 10s1: 0s1
Мунхбатин Уранцецег - Шира Рішон - 11: 0
Дістрія Красникі - Лінь Чень-Хао - 10: 0

04:30 Чоловіки, суперлегка вага, 60 кг. Попередній раунд

Кім Вон Джин - Ерік Такабатаке - 10: 0s2
Елдос Бахтибаевіч Сметов - Міхрач Аккуш - 10: 0
Лухумі Чхвіміані - Карамат Гусейнов - 10: 0
Наохіса Такато - Йорріт Ферстретен - 10: 0s2
Артем Лесюк - Шарафуддін Лутфуллаєв - 1s2: 0s2
Лука Мхеідзе - Франсиско Гаррігос - 1: 0s2
Ян Юнг-Вей - Яніслав Герчев - 10: 0s2
Торніке Чакадуа - Роберт Мшвідобадзе - 1s2: 0s1

04:30 Чоловіки, суперлегка вага, 60 кг. 1/4 Фіналу

Елдос Сметов - Кім Вон Джин - 10s1: 0s1
Наохіса Такато - Лухумі Чхвіміані - 10s1: 0s3
Лука Мхеідзе - Артем Лесюк - 10: 0
Ян Юнг-Вей - Торніке Чакадуа - 10: 0s1

11:00 Жінки, суперлегка вага, 48 кг. Втішні поєдинки

Катаріна Коста - Паула Парето - 1s2: 0
Шира Рішон - Лінь Чень-Хао - 10s1: 0s2

11:15 Чоловіки, суперлегка вага, 60 кг. Втішні поєдинки

Кім Вон Джин - Лухумі Чхвіміані - 10: 0s2
Торніке Чакадуа - Артем Лесюк - 10: 0

11:35 Жінки, суперлегка вага, 48 кг. 1/2 Фіналу

Дістрія Красникі - Мунхбатин Уранцецег - 1s2: 0s2
Фуна Тонакі - Дар'я Білодід - 10s2: 0s1

11:50 Чоловіки, суперлегка вага, 60 кг. 1/2 Фіналу

Ян Юнг-Вей - Лука Мхеідзе - 10s1: 0s2
Наохіса Такато - Елдос Сметов - 1s2: 0s2

12:10 Жінки, суперлегка вага, 48 кг. Поєдинки за 3-е місце

Дарина Білодід - Шира Рішон - 10s1: 0s1
Мунхбатин Уранцецег - Катаріна Коста - 10: 0

12:30 Жінки, суперлегка вага, 48 кг. Фінал

Дістрія Красникі (Косово) - Фуна Тонакі (Япониія) - 1:0

12:40 Чоловіки, суперлегка вага, 60 кг. Поєдинки за 3-е місце

Елдос Сметов - Торніке Чакадуа - 1s2: 0s1
Лука Мхеідзе - Кім Вон Джин - 10: 0s3

13:00 Чоловіки, суперлегка вага, 60 кг. Фінал

Наохіса Такато (Японія) - Ян Юнг-Вей (Тайвань) - 10s1:0s3


Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності