1

«Стратосферні рекорди». Іспанські ЗМІ в захваті від Довбика

Український нападник «Жирони» перебуває «в центрі уваги світового футболу»

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

Вчора, 21 січня 2024 року, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Іспанії між каталонською «Жироною» та андалусійською «Севільєю». Перемогу з рахунком 5:1 здобули господарі поля.

Український нападник «червоно-білих» Артем Довбик оформив один з найшвидших хет-триків у Ла Лізі (13-та, 15-та та 19-та хвилини) та став справжнім героєм поєдинку.

Після гри іспанське видання AS оцінило шанси «Жирони» на чемпіонство, приділивши окрему увагу Артему Довбику: «У своєму першому сезоні в Іспанії він б'є стратосферні рекорди і знаходиться в центрі боротьби за «пічічі». У нього ті самі 14 голів, що й у Беллінгема. У матчі проти «Севільї» він зробив хет-трик всього за шість хвилин і знову опинився в центрі уваги світового футболу. Він є найрезультативнішим гравцем Ла Ліги, адже взяв участь у 19 голах (14 голів і 5 гольових передач), більше, ніж будь-який інший гравець. Довбик обійшовся «Жироні» трохи більше семи мільйонів і має контракт до 2028 року».