Мудрик зіграв 57 хвилин проти Астон Вілли, не реалізувавши два моменти

Михайло міг стати героєм зустрічі, але не вистачило холоднокровності

9992
30
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У суботу, 1 квітня, у Лондоні на полі стадіону «Стемфорд Брідж» пройшов матч 29-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому «Челсі» програв «Астон Віллі» (0:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український легіонер лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин та провів на полі 57 хвилин. Його замінили за рахунку 0:2.

Зазначимо, що у першому таймі 22-річний українець мав два гарні моменти, але обидва рази не зміг переграти аргентинського воротаря Емільяно Мартінеса.

Для Мудрика це був сьомий матч в АПЛ, раніше він відзначився одним асистом.

(122)

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

ФОТО. Обличчя і емоції Агуеро після сейву Луніна у серії пенальті з МанСіті
Футбол | 18 квітня 2024, 19:37 0

Український воротар виграв серію пенальті у матчі з «Манчестер Сіті»

Коментарі 30
Kaftan
Ну не може так людина заграти з Ліверпулем, і в наступних іграх сам на сере не похожий. Йому просто перестали пасувати. Він сьогодні один раз проґавив шанс. А на початку сам зробив момент. Згадайте як Фелікс йому тоже не відав пас. А покотив на ховардса. Який запоров
romanchik.8409
Налетели шакалы на Мудрика.... Чувак первый момент сделал сам.. И ни Хаверц ни Фелиш ему бы не отдали в аналогичной ситуации..Второй момент запорол 100%..Но..Они у него стали появляться...И забей он сегодня гол многие бы не получили повод открыть свои поганые....
umnuy2
С таким суперсоставом проигрывать дома Вилли...поттер слабак,дайте нормальному тренеру треть тех звёзд и он даст результат.....а Мудрик конечно тупанул сегодня не покатив хавердцу вправо в первом моменте,а во втором принял неправильное решение бить низом в угол да ещё и не исполнил,но то што аргентинец сегодня всё тянул это факт
Tasha19
Добре, що все таки Поттер йому шанси дає грати, але в мене враження, Мудрик поки не зовсім готовий грати в основі, йому би на заміну виходити було би краще, і поступово втягуватися в гру. А так Міша наче хоче зробити все правильно і швидко, але спішить і помиляється.
Віталій Яценко
Можна починати приймати ставки через скільки часу Нагелсьман змінить Поттера у Челсі. Думаю, що вже скоро. Хоча Нагельсман наче хотів  би відпочити. А у Челсі є шанси підписати дійсного топопвого тренера, який зможе впоратись із гравцями високої якості, які є в Челсі.
А Мудрик - цілком логічно. Це не гравець рівня Челсі. Тут все зрозуміло. Стерлінг одужає і знову буде тащити свою команду.
Тарас Шія
Дайте йому час!!це майбутній володар золотого м'яча!треба щоб він освоївся в Англії!