Кривбас у меншості вирвав перемогу у Рівному над Вересом

Команда Юрія Вірта виявилася знову не в змозі виграти

2148
4
УПЛ

Рівненський «Верес» давно в УПЛ не перемагав, тому був сповнений рішучості низку матчів без перемог перервати. На матч команда була змушена вийти без Балана, Тишинінова та Маткобожика. Були кадрові проблеми і у «Кривбаса». Навіть не приїхали на гру до Рівного голкіпер команди Сарнавський та півзахисник Капіч.

Гра розпочалася атаками господарів поля. Вони стартували хвацько, але зіштовхнулися зі спокійними та впевненими діями гравців «Кривбаса» в обороні. До всього, як показали подальші події, гостей у Рівному чудово супроводжував успіх. До перерви добрі можливості, щоб забити, мали Стас та Владислав Шараї, Кльоц, Дахновський.

Криворіжці постійно намагалися відповідати контрзагрозами, але за всю першу половину створили лише один момент, який був по-справжньому ударним. На 20-й хвилині після прориву Устименка, здавалося б, напевно мав зіграти Хомченовський, але метрів із 3-4 переправити м'яч у ціль він не зміг.

У чомусь знаковим для «Вереса» став момент на 43-й хвилині, коли поле змушений був залишити Кучеров. Замінив його Лебеденко. Однак, як виявилося, це рокірування не стало рівноцінним для господарів.

Другий тайм розпочався без кадрових перестановок у складах команд. Не відбулося змін і в малюнку гри – господарі, як і раніше, домінували і продовжували тиснути на захисні побудови «Кривбаса». Гості спокійно трималися і не забували про контригру. І на 51-й хвилині така тактика принесла їм успіх. Приходько поставив ефектну крапку у швидкій атаці своєї команди, холоднокровно скориставшись пасом від Задераки. 0:1.

Пропустивши, гравці «Вереса» спробували відразу посилити атакуючий тиск. Напруга почала наростати. І в якийсь момент здали нерви у нападника гостей Устименка. Він за три хвилини примудрився отримати два попередження: спочатку за втручання у дії арбітра, а потім за удар ліктем суперника. У підсумку, на 59-й хвилині «Кривбас» залишився вдесятьох. На додаток до емоційного сплеску по картці побачили перед собою тренери команд – Юрій Вірт та Юрій Вернидуб.

Маючи чисельну перевагу, гравці «Вереса» продовжили вести гру і таки досягли свого. Щоправда, із величезними проблемами. Лише на 82-й хвилині вони здобули право на 11-метровий. І те – арбітр Бондаренко вказав на точку лише після допомоги з боку ВАР. Блізніченко, який нещодавно увійшов у гру, з пенальті Кліщука переграв. 1:1.

Проте це ще не був фінал. Забивши довгоочікуваний гол, господарі, зважаючи на все, взяли надмірно глибоку паузу, щоб перевести дух. І вже за дві хвилини гості знову вийшли вперед. Понєдєльнік головою зблизька пробив Когута, замкнувши крос зліва від Луньова. До слова, обидва гравці, які створили переможний гол «Кривбаса», з'явилися у грі у другому матчі. У Вернидуба спрацювали обидві заміни.

2:1 – «Кривбас» здобув трудову перемогу, набрав 25 очок і посідає 6 місце у таблиці. У «Вереса», як і раніше, 18 пунктів та 14 позиція.