ВІДЕО. Мактоміней розібрав Іспанію. Шотландія завдала поразки Фурії Роха

Гра завершилася з рахунком 2:0, у шотландців 6 очок після двох турів у групі А

2322
2

У вівторок, 28 березня, відбувся матч 2-го туру відбірного етапу Євро-2024 у групі А між збірними Шотландії та Іспанії. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «тартанової армії».

На 7-й хвилині гри рахунок у матчі відкрив 26-річний півзахисник англійського клубу «Манчестер Юнайтед» Скотт Мактоміней. Через шість хвилин після початку другого тайму він оформив дубль.

У поточній кваліфікації Євро-2024 Скотт забив уже 4 голи. Раніше він двічі вразив ворота команди Кіпру.

Зараз Шотландія посідає 1-ше місце у таблиці групи А. У команди 6 очок після двох ігор. Різниця забитих та пропущених – 5:0. Іспанія займає другий рядок. У «Фурії Роха» також зіграно два тури, але на 3 пункти менше. Трійку замикає Норвегія – 1 очко, на 4-й позиції – Грузія, та останнє місце – за Кіпром.