Таловєров на кутовий перевів простріл суперників із лівого флангу.

27 березня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

27 березня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

87’

Не пустили м'яч до Кухаревича під час прострілу з лівого флангу від Хланя.

27 березня о 22:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Бражко здалеку з центральної зони пробив у суперника, заробивши кутовий на лівому фланзі.

27 березня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Гол. Із лівого флангу виконав подачу Орістаніо, а Коломбо розстріляв ворота головою з межі воротарського.

27 березня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Тримає м'яч Італія в центрі поля.

27 березня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Простріл від Річчі з лівого флангу штрафного захисник перевів на кутовий.

27 березня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

В'юнника замінив Назаренко.

76’

Кухаревич вийшов на заміну Сікану.

27 березня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Околі руками виштовхнув за лицьову В'юнника на правому фланзі захисту.

27 березня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Тримається м'яч у італійців цими хвилинами.

27 березня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Гол. Річчі з лівого флангу штрафного покотив до центру на Коломбо, який із другого дотику пробив у Нещерета низом, із відскоку поцілив у поперечину Орістаніо, а вже від неї Коломбо вразив порожні ворота.

27 березня о 22:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Канчелльєрі замінили на Орістаніо.

27 березня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Хлань гратиме замість Кащука.

69’

Очеретько вийшов замість Михайленка.

68’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! В'юнник зіграв праворуч на Кащука, який перед штрафним ледь не двічі вратив м'яч, але все одно залишився з ним у боротьбі, після чого пробив низом, а воротар ногами підрізав у власні ворота.

27 березня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Подачу з правого флангу зі штрафного від Фаджолі на кутовий перевів Лях із ноги Околі.

64’

Фол від Батагова на лівому фланзі захисту зі спини проти Коломбо.

27 березня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Таловєров у центрі штрафного не дав Піролі завершити простріл із правого флангу від Белланови.

27 березня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

На відміну від наших, італійці себе почувають під пресингом упевнено.

27 березня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Кащук не прокинув м'яч на правому фланзі чужого штрафного повз Околі.

27 березня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Канчелльєрі отримав передачу до лівого флангу штрафного під час контратаки, але залишив м'яч під удар Фаджолі, який закрутив до рук Нещерета низом.

27 березня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Белланову запускали до лицьової на правому фланзі штрафного, але Батагов зняв м'яч із ноги суперника на кутовий.

27 березня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Канчелльєрі завершив просування на швидкості лівим флангом ударом із меж штрафного з гострого кута під поперечину, але Нещерет парирував!

27 березня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Фол від Кащука на правому фланзі атаки проти Удоджи.

27 березня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Італійці відбились від наших стартових атак, і тепер повернулись до пресингу.

27 березня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Зупинив із фолом Удоджи просування Кащука правим флангом.

27 березня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Перспективний початок від нас в атаці.

27 березня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 березня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

45’

Простріл від Удоджи з лівого флангу у відтяжку зупинив Канчелльєрі, проте другим дотиком пробив повз дальню стійку.

27 березня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Канчелльєрі не дістався до м'яча під час подачі з правого флангу до центру штрафного.

27 березня о 21:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Сікан перед чужим штрафним відібрав м'яч у захисника, але арбітр десь побачив фол.

41’

МОМЕНТ! Сікан із зони перед штрафним закрутив у лівий кут, але воротар потягнув.

27 березня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

ШТАНГА! Фаджолі зі штрафного під гострим кутом на лівому фланзі закрутив у ближній каркас воріт!

27 березня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Батагов підставив Михайленка перед власним штрафним невдалим пасом, після чого Фаджолі здалеку бив у лівий кут, але Нещерет парирував.

27 березня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Зі штрафного Фаджолі підкручував на середній висоті в правий, воротарський, кут, але поцілив убік від стійки.

27 березня о 21:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Бражко прямо на межі центрального входу до штрафного збив Канчелльєрі.

27 березня о 21:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Криськів заштовхав на правому фланзі захисту Удоджи.

27 березня о 21:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Батагов на чужій половині руками притримав Канчелльєрі в боротьбі.

27 березня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Фол від Коломбо на лівому фланзі атаки проти Ляха.

27 березня о 21:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Криськів через центральну зону зіграв на вхід до штрафного на Кащука, той упав у боротьбі, але без фолу.

27 березня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Удоджи прострілом із лівого флангу в Таловєрова заробив кутовий.

27 березня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

В'юнник у боротьбі на лівому фланзі атаки збив із ніг Околі.

27 березня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Канчелльєрі на лівому фланзі зайшов на дриблінгу повз двох суперників, але засильно відпустив від себе м'яч.

27 березня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Гол. Подачу зі штрафного на правому фланзі від Фаджолі до межі воротарського завершив головою Ловато, а Нещерет не до кінця парирував м'яч.

27 березня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Канчелльєрі прискорився на правому фланзі атаки, але Вівчаренко його збив.

16’

Італійці відійшли з нашої половини, але м'яч не віддають.

27 березня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Фол проти Михайленка майже на центральній лінії від Бове.

27 березня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Річчі отримав удар у голову від криськіва на нашій половині, але й наш футболіст не підводиться з газону.

27 березня о 21:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Таловєров заплутався в ногах на правому фланзі власного штрафного, але Коломбо та Фаджолі примудрились заблокувати рух один одного.

27 березня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

В'юнник невдало спробував завершити подачу з правого флангу на дальній кут воротарського ударом головою.

8’

Кащук не втік від двох суперників на правому фланзі атаки, але з відскоку Михайленко подачею в суперника заробив кутовий.

27 березня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Фол від Ляха на лівому фланзі атаки.

27 березня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Італійці уникають високого пресингу на нашій половині.

27 березня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Із відскоку біля входу до правого флангу штрафного пробивав Фаджолі, проте спрямував м'яч до рук Нещерета.

27 березня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Італійці комбінують на старті матчу на нашій половині.

27 березня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 березня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 березня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 27 березня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться Італія U-21 та Україна U-21. Матч пройде в Реджо-Калабрії (Італія), на полі стадіону «Орест Гранілло», початок о 21:00.

Національна збірна України завершила роботу під час березневої міжнародної павзи, тому Руслан Ротань може повернутись до обов'язків головного тренера молодіжної команди країни. «Синьо-жовті» віком до 21 року, як і раніше, ведуть підготовку до літнього чемпіонату Європи-2023 у Грузії та Румунії, а кілька днів тому зі складнощами обіграли Данію (3:2). Тепер суперник буде рівнем вище, і який при цьому також готується до майбутнього міжнародного форуму.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Італія U-21 – Україна U-21.