Вболівальники визнали найкращим капітана команди – Олександра Зінченка

12296
10
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Названо Лева матчу 2-го туру кваліфікації Євро-2024 у групі С України проти Англії, який відбувся у Лондоні на стадіоні «Уемблі».

Капітан національної команди України Олександр Зінченко отримав цей приз за результатами голосування уболівальників.

Він набрав 44% голосів. Найближчим переслідувачем став Олександр Сваток (15%), третій – Анатолій Трубін (9%).

Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь «трьох левів». Збірна Англії два голи забила ще у першому таймі. Спочатку на 37-й хвилині відзначився Кейн, а через 3 хвилини Сака записав на свій рахунок шедевр у праву дев'ятку воріт України.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Результати збірної України (оновлюється)
Хокей | 16 квітня 2024, 10:00 3

Команда Бобкіна проведе турнір у Данії

Новий лідер після розгрому в Лондоні. Список бомбардирів АПЛ 2023/24
Футбол | 16 квітня 2024, 07:32 0

Коул Палмер оформив покер за «Челсі» у ворота «Евертона» і обійшов відразу 5 гравців