Дивіться, як команда Сергія Нагорняка зазнала фіаско на старті відбору до ЧЄ

2214
1
УАФ

Сьогодні, 22 березня матчем проти Люксембургу юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) розпочала виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 U-19.

Підопічні Сергія Нагорняка стартували в еліт-раунді грою проти люксембурзьких однолітків у місті Бадахос. Українцям удалося відкрити рахунок на 12-й хвилині – з передачі Булези відзначився Горбач. Однак невдовзі суперники відігралися після влучного удару Ельшана. Далі обидві команди створювали моменти, однак змінити рахунок до перерви не зуміли.

На 59-й хвилині українці опинилися у складному становищі, оскільки Ельшан оформив дубль. Сергій Нагорняк відреагував одразу чотирма замінами, проте змінити хід поєдинку хлопцям так і не вдалося. У компенсований час обидві команди залишилися вдесятьох.

У підсумку юнацька збірна України розпочала свій виступ в еліт-раунді відбору з поразки – 1:2. Наступний матч українська команда проведе 25 березня проти Данії.