24 березня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Мбаппе бив дуже сильно - вийшло прямо в голкіпера!

24 березня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Заміни в французів.

Камавінга міняє Тчуамені, Грізман йде з поля, замість нього Фофана, Жиру змінив Коло-Муані.

24 березня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Коло-Муані перехопив м'яч на своїй половині, протягнув до чужого штрафного, бачив забігання Рабьо, але не зумів точно дати пас.

24 березня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Депай зі штрафного б'є в стінку.

71’

Конате ставить шлагбаум перед Маленом практично на лінії штрафного.

24 березня о 23:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Простріл Вегхорста рикошетом від захисника прилітає в руки Меньяну.

24 березня о 23:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Заміни в команд.

Блінд замість де Роона, Діабі замість Коман, Классен міняє Сімонса, Мален - Бергейса.

24 березня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Гертрейда б'є на фланзі Мбаппе по ногах.

24 березня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Нідерланди в'яло атакують, таке враження, що зараз 0:0 і їх це влаштовує.

24 березня о 23:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Момент!

Франція втекла в контратаку, Коло-Муані міг бити, але м'яко навісив на дальню штангу, де Коман з льоту пробив вище з кількох метрів!

24 березня о 23:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Небезпечно!

Депай пробив нихом на силу зі штрафного метрів з 20 - Мньян невпевнено перевів на кутовий.

24 березня о 23:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Темп гри значно впав порівняно з таймом першим.

24 березня о 22:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Дальній удар Мбаппе спокійно накриває Сілессен.

24 березня о 22:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Ернандеса збивають в центрі поля.

24 березня о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Мбаппе обіграв кількох, подерся напролом, але поля не вистачило.

24 березня о 22:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

24 березня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Депай наостанок невдало подав штрафний.

24 березня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Рабьо жорстко грає проти де Роона.

24 березня о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Нідерланди чекають перерви, щоб спробувати внести якісь корективи.

24 березня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Французи спокійно контролюють м'яч.

24 березня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Пас в нікуди від Аке, там, по його задумці, мав бути Депай.

24 березня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Момент!

після навісу Упамекано ледь не оформив дубль ударом головою в лівий нижній - Сілессен витягнув!

24 березня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Заміна в гостей.

Тейлор отримав пошкодження, замість нього гратиме Векгорст.

24 березня о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Небезпечно!

Депай після прострілу зліва Сімонса в підкаті пробив надто незграбно!

24 березня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Небезпечно!

Кунде прострілив справа і Мбаппе з центра штрафного розігнав паризьких горобців!

24 березня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Момент!

Ернандес пробував закинути за комірець, Сілессен встиг-таки дотягнутися.

24 березня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Тепер французи спокійно перекатують м'яч в центрі поля.

24 березня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

ГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Як я і писав нижче, розгром - питання часу. Тчуамені видав геніальний пас з центра поля (низом, врозріз крізь кількох), а Мбаппе перед кіпером спокійно і сильно пробив під ліву штангу.

24 березня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Меньян легко забирає м'яч після непоганої атаки і не надто сильного удару Вейналдума.

24 березня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Коло-Муані на ривку з місця пробіг до чужої лицьової, прострілив - в підкаті Аке не дозволив рахунку стати розгромним. Хоча, здається, це тільки питання часу.

24 березня о 22:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Нідерландці оговталися і атакують, удар Депая з меж штрафного длокують.

24 березня о 21:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Небезпечно!

Аке вивів Бергейса на ворота французів простим закиданням, але той банально не обробив нормально м'яч.

24 березня о 21:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

ГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Грізманн подав штрафний, Сілессен грубо помилився і м'яч від Упамекано вкотився в сітку. Оце так початок!

24 березня о 21:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Коло-Муані заробив штрафний на правому фланзі.

24 березня о 21:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Сімонс продемонстрував, що удари з льоту - не його фішка.

24 березня о 21:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

ГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Грізманн відібрав м'яч в центрі, відпасував наліво на Мбаппе, той прострілив в центр, де Грізманн метрів з 12 відправив м'яч в лівий нижній кут!

24 березня о 21:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

24 березня о 21:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

23 березня о 21:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В п'ятницю, 24 березня, відбудеться поєдинок відбору на чемпіонат Європи з футболу 2024 року, в якому гратимуть національні збірні Франції та Нідерландів. Гра пройде в Парижі (Франція) на полі стадіону «Стад-де-Франс», початок - о 21:45 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна Франції вийшла у фінал ЧС-2022, але поступилася там по пенальті Аргентині. Збірну Нідерландів спіткала така ж доля, але на ранішій стадії - виліт по пенальті від Мессі та компанії відбувся в чвертьфіналі. Востаннє команди зустрічалися між собою у 2018 році, тоді в матчі Ліги націй сильнішими були «ораньє». Крім цих двох команд, в них у групі ще є збірні Гібралтару, Греції та Ірландії.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Франція - Нідерланди.

(6)

Врятувала 5 матчболів! Костюк вирвала перемогу в 7-ї ракетки у Штутгарті
Теніс | 19 квітня 2024, 00:45 29

Марта у трьох партіях обіграла Чжен Ціньвень у 1/8 фіналу турніру WTA 500

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих